Нотатки рефлексотерапевта - 24

У-Сін ПРО ПРАПОР.

Не так давно в моєму житті була чергова ЕвРиКа: http://oovacia.com.ua/index.php/stati/35-k-teorii-o-meridianakh-2.  Застосувавши елементарну математику та закони елементарної оптики вдалось довести теорію У-Сін і навіть вийти на нумерологію.

 Оскільки кожному виду енергії,  що нас оточує відповідають не тільки елементи природи,  пара внутрішніх органів, а і певні емоції, ментальні характеристики та певний колір,  то виникло бажання проаналізувати кольори Прапора України, та подивитись наскільки вони вдалі.

Державний прапор: жовто-синій.  Дуже гарна ідея закладена в ньому: родючий лан пшениці жовтого кольору,  що є символом працелюбної України на території якої знаходиться ¼ чорнозему світу, та голубе мирне небо над ланом. Вже давно  існує думка людей, що знають східну філософію, про неправильне розташування, кольорів на прапорі -жовтий колір має бути зверху.

Згідно східної філософії У-Сін,  так: жовтий колір є ворогом синього та блакитного.

Жовтий колір - енергія вологості, тривоги,  турботи, свідомості. Егергії вологості відповідає  елемент земля, що є основним багатством України, центр,  як сторона світу, цифра: +3. Люди вологості - турботливі, свідомі, працьовиті, схильні до зайвої ваги. І,  взагалі,про українців тут:http://ua.oovacia.com.ua/index.php/stati/119-notatki-refleksoterapevta-13-u-sin-pro-ukrajintsiv Жовтий колір- рідний колір українців.

Синій, та його ніжніший варіант - блакитний - енергія  холоду, страху, мудрості. Енергії холоду відповідає елемент вода,  північ, як сторона світу, цифра:-1 Люди холоду, як правило астенічні,  постійно чогось бояться, з негативних якостей - лінь, відсутність бажання,  з позитивних - мудрість. Територія Росії - північ, що ближче до сходу. Схід - енергія гніву: всі завойовники йшли зі сходу. У-Сін про росіян - окрема тема,  статтю ще не писала.

Так,  от: чи праві представники східної філософії, що рекомендують перевернути кольори прапору? Праві. Але то вже не буде лан пшениці під голубим небом.На цей рахунок спливає з пам'яті помаранчева революція. Оранжевий - померанчевий колір - колір,  бажання, щастя, може розглядатись як суміш червоного ( тепло, радість) і жовтого. Під ним виступала опозиція, представники центральної і західної України. Під голубим -синім - Янукович, як представник східної України. Революція перемогла, але не на довго і дуже швидко синій колір взяв верх, правда теж не на довго.

І що ж коїться?  Жовтий і синій є ворогуючими кольорами,  з точки зору східної філософії У-Сін: жовтий є ворогом синього.. А  східна філософія У-Сін, це -основний закон природи і всесвіту і вона діє не лише на сході і ігнорувати який ніяк не можна. Коли змішуються ці кольори,  то виходить зелений колір - колір гніву, а де гнів, там війна і розруха.

З точки зору зору У-Сін,  вологість(жовтий),пригнічуючи холод (синій) , породжує енергію сухості,  а це енергія печалі, на ментальному рівні - волі, яка пригнічує гнів. Чи не тому - то українці такі терпеливі.   В математичному плані, це виглядає так : 3-1=2 , 2 - енергія печалі. Терпіння = свідомість+ воля. Що цікаво - колір печалі  коричневий, а не зелений. Швидше всього це зроблено для гармонії: по цій причині і сніг не чорний, і земля не жовта, і небо голубе,  тому що потрібно гасити жар сонця. Кому цікаво, детально тут:http://ua.oovacia.com.ua/index.php/stati/134-do-teoriji-pro-meridiani-8-pro-garmoniyu-mir-energij-populyarno

До речі: жовто-синій  це ще і колір піску і моря. Україна - морська держава.

Червоно-чорний прапор - прапор під яким більше воювали українці за свою незалежність.

Червоний колір - енергія тепла,  жару, радості, щастя, бажання. Сторона світу - південь,  елемент- вогонь, цифра + 5,+7. Колір крові, яка також відноситься до енергії тепла. Люди тепла насамперед життєрадісні,  життєлюби з почуттям гумору. В конституції українців теж багато тепла і почуття гумору їм притаманне.

Чорний колір - раніше рахувалось,  що це колір холоду, страху, але це не зовсім вірно: насамперед,  це колір темряви і смерті. Цифра темряви і смерті : 6.Змішуючись,  червоний з чорним, я не пробувала, дасть - інтенсивно-коричневий - колір печалі.

Глянемо математично.

-1+5=4 - гнів,  війна

-1+7=6-страх, смерть.

І в цьому варіанті коричневий не зелений для гармонії.

Які ж кольори на прапорі нам потрібні. Про це потрібно подумати і не тільки  мені, в мене це поки не дуже виходить.

Жовто - синій прапор мені не дуже імпонує,  якщо не брати до уваги лан пшениці під блакитним небом,  то в мене ці кольори асоціюються з : “ Антошка, Антошка, пошли копать картошку”   Україна історично чорнява. “ Біле личко, чорні брови” оспіні не в одній пісні. А наш бренд - українська вишиванка,  яка має сакральне значення, вишита червоними і чорними нитками, в її узорах закодовано багато інформації. Але: “червоне - то любов,  а чорне, то печаль” А що, якщо до чорного і червоного добавити білого?

Білий колір.  Раніше, рахували,  що білий, як і коричневий відноситься до енергії печалі. Під білим прапором дійсно капітулювали, бо не вистачало гніву. Печаль - ворог гніву.   Але це не правильно. Білий колір - колір самої високої енергії- енергії світла, енергії, що стоїть вище енергії тепла і жару. Це енергія вищих ментальних характеристик миру, добра, благодаті. енергія життя. Це максимум, і цифра,  відповідна їй +12. Коли всі кольори видимого спектру змішати разом, то виходить білий. Мир, благодать це і є гармонія, гармонія енергій, насамперед, коли всі енергії існують разом, допомагаючи одна іншій і не воюють, коли немає дисбалансу.

Математично розглянемо:

12+5-6=11=2 печаль

12+7-6=13 тут взагалі немає про що говорити- чортова дюжина

Біло - Червоний:

12+5= 17=8 Вісім - цифра управління,  цифра влади може бути.

12+7= 19=10=1 холод страх.

Може на біло-червоному прапорі залишити тонку чорну полоску?

Проаналізуємо російський прапор.

Зверху білий колір,  що є знаком самої високої позитивної енергії,  миру. Друга полоска - синя - рідна росіянам енергія холоду,  страху, що є ворогом енергії тепла і жару, радості, щастя та бажання. Третя - червона - енергія тепла,  жару радості та щастя. Але, якщо всі ці енергії змішати разом, то виходить не погано:

-1 синій,+5, +7 червоний,  +12 білий

5-1+12=16=7 щастя.

7-1+12=18=9  - квадрат трійки Нумерологи рахують, що 9 обіцяє гарну долю

. Може тому Росія,  що має вдалий прапор так багато завоювала території і так міцно тримається. Адже територія їй не дуже дісталась - територія Інь- холоду,  територія, що породжує слабких людей і для гарного життя тут потрібна вдала модель суспільного життя.

Білоруський прапор: зразу скажу -  вдалий. Домінуючий  червоний- колір тепла,  радості, щастя, бажання,  зелений - колір вітру, гніву,  очевидно, що малось на увазі білоруське полісся. Вишиванка без чорного кольору на білому полотні,  передає теж якийсь білоруський код Білий колір - колір самої високої енергії світла. Ворогуючих кольорів на прапорі немає,  може ще й тому, білоруси така миролюбива нація, та ще і тому, що картоплі багато їдять.: http://ua.oovacia.com.ua/index.php/stati/119-notatki-refleksoterapevta-13-u-sin-pro-ukrajintsiv

Що отримаємо в сумі енергій:

5+4+12=21=3 - цифра вологості,  свідомості, турботи.

7+4+12=23=5 - цифра тепла,  радості, щастя, бажання.

Якщо ми заговорили за символіку,  за геральдику, не можу поділитись своїми думками відносно гербу України- Тризуба. Детально не досліджувала це питання,  але самі розповсюджені теорії:1- засіб захисту,  2- сокіл, що полює.

На мій погляд Тризуб нагадає Україну: лівий і правий берег,  Дніпро і Крим. Без Криму - Тризуб вже не засіб захисту, а без правого,  чи лівого берегу - це вже не Тризуб, це вже не Україна. НАША СИЛА В ЄДНОСТІ.

Відносно назви Україна є також багато версій. Чому це не” Окраина “гарно пояснено тут: https://m.znaj.ua/society/196710-ukrajincyam-zaproponuvali-radikalniy-sposib-zatknuti-putina-kijivska-rus Моє бачення : країна-край в перекладі на російську - страна-сторона. У могло піти від Ух,  тобто Україна - це держава, країна, якою захоплювались.

А про колір прапору,  на мій погляд потрібно подумати  всім світом.