Нотатки рефлексотерапевта - 3

Аналгін - папаверин - дімедрол в рефлексотерапії

Збірник праць науково-практичної конференції з міжнародною участю РЕФЛЕКСОТЕРАПІЯ В МЕДИЧНІЙ РЕАБІЛІТАЦІЇ: сьогодення та майбутнє

2-3 жовтня 2014р

Опанасюк О. В.

Дорожна клінічна лікарня ст.. Київ

Останнім часом використання точок загальної дії весь час хочеться порівняти з використанням анальгіну-папаверину-дімедролу в медицині.

GI4, V60 – аналгін – самі відомі знеболюючі точки в рефлексотерапії

 F2 – папаверин - но-шпа сама відома спазмолітична точка.

 TR5, E36 – дімедрол при їх седатації має зніматися Ян-жар, Ян-почервоніння та Ян-вологість, Ян-набряк при алергічних реакціях.(Не знаю-на практиці не пробувала. Чиста логічна теорія). При цьому має тонізуватись меридіан сечового міхура V і захочеться спати як після димедролу.

 RP6 – фуросемід. При седатації меридіана тонізується меридіан нирок. Дійсно, на практиці , коли при лікуванні ожиріння проводилась седатація RP в першу чергу виникав сечогінний ефект.

 MC6, C7 - корвалол - відома заспокійлива рецептура

VB20 кавінтон - покращує кровообіг мозку

Таким чином, хочеться виділити фельдшерський рівень в медицині –рефлекторно-сегментарні методики з використанням точок загальної дії, який має місце бути, бо дає добрі позитивні результати і лікарський, що направлений на гармонізацію енергії в меридіанах з  розумінням патогенезу хвороби та з урахуванням конституції хворого , чітким урахуванням  перерозподілу енергії в меридіанах при цьому, що є вищим пілотажем в рефлексотерапії.

Київ. 30.08.2014